Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki
Przedszkole Samorządowe w
Mieszkowicach
  • Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Historia

Przedszkole działa od września 1985 roku. Jest położone wśród zieleni z dala od ruchu ulicznego.

Przez wszystkie lata placówka doskonali metody i formy pracy w trosce o wysoki poziom nauczania i wychowania przedszkolaków.

Pracownicy z długoletnim stażem wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniom rodziców i ich dzieci, starając się o stworzenie przedszkola na miarę obecnych czasów.

Doświadczeni pedagodzy, stale podnoszą swoje kwalifikacje, doskonale radząc sobie z wychowaniem i edukacją każdego dziecka. Głównym celem pracy jest przygotowanie Państwa pociech tak, aby odnalazły  swoje miejsce w życiu.

Przedszkole jest przyjazne każdemu wychowankowi, dba o rozwój jego zainteresowań poprzez indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb i problemów. Pozwala to na odnoszenie sukcesów na miarę możliwości każdego z podopiecznych.

Dyrektor przedszkola i pracownicy starają się, aby każde dziecko miło i bezpiecznie spędzało czas w placówce.