Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki
Przedszkole Samorządowe w
Mieszkowicach
  • Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Konkurs Bezpieczny i zdrowy przedszkolak

• 15 maja 2024

Dnia 23.04.2024r. w Przedszkolu Samorządowym w Mieszkowicach odbył się międzyprzedszkolny konkurs pt.„Bezpieczny i zdrowy przedszkolak” zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycielkę Dorotę Janoszek. Celem konkursu było utrwalenie wiadomości na temat bezpieczeństwa podczas zabaw i ruchu drogowego, sprawdzenie wiedzy przedszkolaków z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach i odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach, kształtowanie postawy prozdrowotnej oraz zachęcanie do zdrowego stylu życia. Uczestnikami konkursu były dzieci sześcioletnie z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Czelinie i Troszynie oraz dwie grypy 6-latków z Przedszkola Samorządowego w Mieszkowicach. W komisji konkursowej zasiedli: przedstawicielka Służby Zdrowia pani Marzena Wiese, przedstawiciel Policji asp. Tomasz Dąbrowski oraz pani dyrektor Przedszkola Samorządowego Marta Lemczak. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze. Każda grupa i uczestnicy otrzymali upominki i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy Przedszkolu Samorządowym w Mieszkowicach oraz panią Stanisławę Pieńkowską- za co bardzo dziękujemy. Na koniec wszystkie grupy wykonały pamiątkowe zdjęcia.